0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

گروه کارخانجات ویهان طب پارس و یوتاب طب پارس

شرکت یوتاب طب پارس در سال ۱۳۷۷ با هدف تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و بسته‌بندی بالک‌های دارویی با نام سابق «فدک شیمی توس» در مشهد تاسیس شد. محصولات این شرکت با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تحت کنترل‌های کیفی سختگیرانه در جهت برآوردن رضایت مشتریان تولید می‌شوند. این شرکت همچنین در زمینه بسته بندی بهداشتی انواع ادویه (نمک، شکر، فلفل قرمز، فلفل سیاه، آویشن، سماق و قند حبه) و انواع دستمال‌های مرطوب و ست‌های کاتلری جهت ایرلاین‌ها، هتل‌ها و رستوران‌های سراسر کشور مشغول به فعالیت می‌باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۶ مجوز تولید و بسته‌بندی انواع داروهای گیاهی را دریافت نمود و تیم تحقیق و توسعه با به کارگیری کادری مجرب و علمی در حال برنامه ریزی جهت تولید محصولات جدید می‌باشند که به زودی روانه بازار خواهند شد. از اهداف اصلی شرکت تولید نوآورانه، با کیفیت و متنوع محصولات با رعایت استانداردها و ضوابط تعیین شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در شرایط بهینه تولید (GMP) می‌باشد.

 

شرکت ویهان طب پارس در سال ۱۳۸۸ به عنوان شرکت فوریتی دارویی جهت واردات داروهای فوریتی و تک نسخه ای و همچنین پخش استانی دارو به کلیه داروخانه‌ها و مراکز درمانی استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی آغاز به فعالیت نمود. در حال حاضر این شرکت نماینده شرکت دی دارو امید در مشهد می‌باشد.

شرکت ویهان طب ایرانیان نیز همزمان در زمینه صادرات و واردات دارو و مکمل غذایی فعالیت دارد که در حال تکمیل ثبت و ورود چندین قلم دارو و مکمل‌های مورد نیاز کشور می‌باشد و در آینده‌ای نه چندان دور روانه بازار خواهند شد.

این شرکت در جاده کلات مقابل شهرک صنعتی مشهد واقع شده است که دارای ۳ محوطه تولیدی و ۵ انبار می‌باشد. واحدهای تضمین کیفیت، کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌ها، تولید، اداری، بازرگانی، حسابداری، انبارها، فناوری اطلاعات، فنی مهندسی، خدمات و طراحی به طور مستمر جهت پیشبرد اهداف والای شرکت با هم همکاری می‌نمایند.

 

مأموریت، اهداف و چشم انداز ویهان

ماموریت :

  • – نوآوری در تولید محصولات بر حسب نیاز جامعه و طبق استانداردهای جهانی
  • – ارتقاء کیفیت محصولات و به کارگیری نیروی انسانی متخصص و متهد
  • – کسب رضایت مشتریان با شناسایی و رفع نیازها انتظارات آنان

هدف :

  • – حفظ سهم بازار و افزایش تنوع و کیفیت محصولات
  • – توسعه و صادرات محصولات بهداشتی و گیاهی

چشم انداز :

  • – تمرکز ویژه برروی محصولات جدید و با کیفیت و ارتقاء تکنولوژی تجهیزات